Grupa IV

"Biedronki"

Nauczyciele: Ewa Dworzyńska, Daria Kaczmarek

Pomoc nauczyciela:

Konsultacje indywidualne odbywają się drogą e-mailową:

e.dworzynska@pm170.elodz.edu.pl

d.kaczmarek@pm170.elodz.edu.pl

olajedrek@wp.pl (logopeda)

--------------------------------------------------

SZKOŁA MUZYCZNA - zobacz nasz PLAKAT
Drodzy Państwo, jeżeli chcecie, aby Państwa Dziecko rozwijało swój talent muzyczny, a przy tym doskonale się bawiło, serdecznie zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Aleksandra (filia szkoły mieści się w Pałacu Młodzieży).
Szkoła Muzyczna I stopnia im. Aleksandra Tansmana w Łodzi prowadzi kształcenie artystyczne uzdolnionych muzycznie dzieci i młodzieży w dwóch cyklach: 6-letnim (dzieci od 6 lat) oraz 4-letnim (młodzież do 16 roku życia). Zapraszamy na stronę internetową szkoły do zakładki REKRUTACJA. Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje, oraz pobiorą wniosek dla kandydata do szkoły. Jesteśmy też na facebooku :) Szczegółowych informacji udziela również sekretariat - tel. 42 674 45 05.

-----------------------------------------------------

Szanowni Rodzice!

Poniżej znajdziecie kilka propozycji do pracy z dzieckiem w domu.

30.06.2020 ZADANIA

29.06.2020 ZADANIA

26.06.2020 ZADANIA  KARTA PRACY

25.06.2020 ZADANIA

24.06.2020 ZADANIA  KARTA PRACY

23.06.2020 ZADANIA

22.06.2020 ZADANIA  ANGIELSKI

Szanowni Rodzice!

W ramach kontynuacji programu realizowanego wcześniej w przedszkolu, "Dzieci uczą rodziców", Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało materiały, które możecie Państwo bezpłatnie pobrać i wykorzystać do nauki z dziećmi w domu. Akcja nazywa się teraz "Dzieci uczą rodziców w domu". Link do strony z materiałami.

_______________________________