Grupa III

"Jeżyki"

Nauczyciele: Justyna Kochanowska, Jacek Maciąg

Pomoc nauczyciela: Monika Rycek

Konsultacje indywidualne odbywają się drogą e-mailową:

j.kochanowska@pm170.elodz.edu.pl

j.maciag@pm170.elodz.edu.pl

olajedrek@wp.pl (logopeda)

----------------

POMOC DO PRACY W DOMU NA CZAS EPIDEMII

Szanowni Rodzice!

Poniżej znajdziecie pliki z kilkoma zadaniami do zrobienia z dziećmi w czasie gdy przebywają w domach. Staraliśmy się ułożyć zadania w taki sposób, by dotyczyły różnej aktywności dzieci. Niekiedy będzie potrzebnych kilka materiałów i przyrządów, jednak z reguły są to takie przedmioty, które normalnie można znaleźć w każdym domu. Jeżeli jednak nie są one dostępne, to zamieńcie je na coś innego. Nie traktujcie tych zadań jako obowiązkowych do realizacji z dzieckiem, ale jako inspirację - sami przecież najlepiej znacie swoje dzieci. Część zadań to nasze autorskie pomysły, część została podpatrzona u innych nauczycieli, na konferencjach, blogach nauczycielskich lub z książek, a część oparta jest na publikacjach wydawnictwa Nowa Era, czyli na książkach na jakich dzieci pracują w przedszkolu z serii "Entliczek". Ponieważ zadania te wydawnictwo przygotowało do pracy z całą grupą rówieśniczą, a teraz realizowane są w relacji rodzic-dziecko w domu, to dokonaliśmy nieznacznej ich modyfikacji polegającej na dostosowaniu do domowych warunków.

30.06.2020 ZADANIA

29.06.2020 ZADANIA

26.06.2020
DZIECI STARSZE - ZADANIA  KARTA PRACY

25.06.2020
DZIECI STARSZE - ZADANIA

24.06.2020
DZIECI STARSZE - ZADANIA  KARTA PRACY

23.06.2020
DZIECI STARSZE - ZADANIA

22.06.2020
DZIECI STARSZE - ZADANIA  ANGIELSKI
DZIECI MŁODSZE - ZADANIA  ANGIELSKI

Szanowni Rodzice!

W ramach kontynuacji programu realizowanego wcześniej w przedszkolu, "Dzieci uczą rodziców", Centrum Rozwoju Lokalnego przygotowało materiały, które możecie Państwo bezpłatnie pobrać i wykorzystać do nauki z dziećmi w domu. Akcja nazywa się teraz "Dzieci uczą rodziców w domu". Link do strony z materiałami.