UWAGA RODZICE DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH OBECNIE DO PRZEDSZKOLA  !!!

Uprzejmie informuję, że zgodnie z decyzją Prezydenta Miasta Łodzi , ze względu na bezpieczeństwo dzieci i pracowników w dniu 29 czerwca 2020 r.(poniedziałek) przedszkola, w których są zlokalizowane siedziby obwodowych komisji wyborczych maja zawieszona działalność opiekuńczo-wychowawczą. Ponieważ w naszym przedszkolu siedzibę będzie miała OKW,  placówka będzie zamknięta i dzieci nie przychodzą do przedszkola w poniedziałek..

Dorota Tobiasz

_________________________________________________

Nasze przedszkole będzie otwarte w okresie wakacyjnym (lipiec i sierpień) .

Kierując się bezpieczeństwem dzieci, nauczycieli i pozostałych pracowników będziemy funkcjonować w reżimie sanitarnym, zgodnie z wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa, opracowanymi na podstawie wytycznych GIS.

Wszystkie osoby, które zgłosiły dzieci na dyżur wakacyjny  prosimy o pobranie zamieszczonego poniżej wniosku  o przyjęcie dziecka na miesiąc VII i/lub VIII oraz Oświadczenia Rodziców, wypełnienie go i przesłanie za pomocą poczty elektronicznej na adres kontakt@pm170.elodz.edu.pl do dnia 22.06.2020r.

Informację o możliwości korzystania z opieki otrzymają Państwo do 25 CZERWCA 2020 r. na adres poczty elektronicznej wskazanej we wniosku.

PROCEDURA FUNKCJONOWANIA PRZEDSZKOLA W REŻIMIE SANITARNYM W OKRESIE WAKACYJNYM (PDF)

WNIOSEK LIPIEC DOCX, WNIOSEK LIPIEC PDF

WNIOSEK SIERPIEŃ DOCX, WNIOSEK SIERPIEŃ PDF

Szanowni Państwo,

informujemy, że dodatkowy zasiłek opiekuńczy został przedłużony do 14 czerwca 2020 r.

ROZPORZĄDZENIE, KOMUNIKAT.

_________________________________________________

Wytyczne GIS dla przedszkoli: LINK1 LINK2.

Wykaz ważnych telefonów alarmowych związanych z COVID-19

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łodzi -  42 253 99 00

Infolinia Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna – 600 241 646

Infolinia NFZ  - 800 190 590

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital dr. W. Biegańskiego w Łodzi  42 251 60 51 lub 887 877 690

Wydział Edukacji w Łodzi

sekretariat - 42 638 48 04

główny specjalista p. A. Sochacka - 42 638 48 63

Kuratorium Oświaty w Łodzi

Centrala -  42 637 70 55

wizytator p. H. Malarczyk   - 42 637 70 55 w. 51

_________________________________________________

Materiały przygotowane przez specjalistów z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 5 w Łodzi: LINK.